Akce

V rámci našich akcí Vám nabízíme několik zajímavých a bohatých programů v podobě návštěvy zámku, středověké tvrze, automobilového závodního okruhu, terénního polygonu či příjemné posezení v restauraci s českou folklórní živou hudbou.

Tvrz a polygon

Chcete strávit příjemný den s přáteli na zajímavém místě?

Ve středověké tvrzi zažijete historické slavnosti s množstvím atrakcí, soutěží a bohatým programem jako středověký hodokvas, den v gotickém stylu nebo western day.

Na terénním polygonu se vyřádí milovníci adrenalinu stejně jako automobilový nadšenci.

Adrenalin zažijete při terénních jízdách v extrémním terénu v kvalitních terénních vozech, kde vozy řídí zkušení profesionální řidiči. Dále má klient možnost sám řídit terénní vozidlo pod dohledem zkušeného instruktora. Je zde možnost pronájmu terénních čtyřkolek a jízda po speciálně upravené trati.

Možnost zajištění občerstvení formou cateringu.

Můžeme zde zajistit i akce typu teambuilding.

Poznávání středověku

Středověká krčma - zde se jedním krokem přes práh krčmy přenesete do středověku. Budete vnímat pocity a energii z klenutých stropů a kamenných zdí, hlučné obsluhy a středověkých písní. Po usednutí na dřevěné lavice zapomenete na všední starosti a stanete se součástí celého tohoto dění. Během večera se vám představí sličné tanečnice, šermíři možná i žebrák a šílená nevěsta.

Pokud máte hlad a žízeň, stačí hlasitě vyzvat šenkýře, ať roztočí další korbel piva a nosí chutnou krmi.

Strašidelné soboty na zámku Dětenice

V sousedství středověké krčmy je velmi pěkný zámek, na kterém se mimo jiné konají každou sobotu strašidelné prohlídky při světle svící a kde průvodkyni dělá ježibaba Žizelda. Ta svým způsobem barvitě povypráví, jak se zde žilo.

Folklórní večer

Tato restaurace se nachází nedaleko pražského hradu a nabízí zábavu většinou zahraničním návštěvníkům. Jsou zde podávána typická česká jídla a nápoje. Víno je naléváno z koštýřů, které se používají především na Moravě.

Naši návštěvníci si zde mohou poslechnout lidovou hudbu z různých částí naší země - 4 hudebníci hrají celý večer.

Na začátku večera hosté poslouchají tradiční hudbu. V programu následují české, moravské a slovenské lidové písně a tance a cikánské písně a tance. Tato část večera trvá asi 1 hodinu.

Návštěvníci mají možnost vidět typické lidové nástroje jako je například cimbál, fujara (pastýřská píšťala).

Po přestávce následují známé národní písně podle státní příslušnosti našich hostů.

Hosté si mohou zatančit i zazpívat. Na konci programu kolem 22:15 hod., mohou návštěvníci poslouchat, pokud mají zájem, skladby od známých skladatelů klasické hudby (Smetana, Dvořák, Brahms, Vratislavski, Mozart, Mondi apod.), kteří se nechali inspirovat lidovou hudbou.

Každý večer se liší v závislosti na náladě hostů.

Večer začíná v 19 hod. a končí kolem 22:30 hod. Restaurace má kapacitu 180 hostů a v letní sezoně (1.4 - 31.10) má otevřeno téměř denně a v zimní sezoně (1.11 - 31.3) každý pátek a sobotu.

Autodrom

Máte jedinečnou možnost splnit si dětský sen stát se alespoň na chvíli závodníkem. Zařídíme pro vás návštěvu autodromu, kde vás proveze profesionální závodník čistokrevném závodním autě a ukáže vám, jak jezdí profesionálové při opravdových závodech. Pojedete ve voze Škoda Fabia RS, která má výkon 150 koní a speciální závodní výbavu (bezpečnostní rám, pětibodové pásy apod.) Po tomto zážitku, pokud bude klient chtít, si sám může po krátkém proškolení zazávodit v závodním voze Ford Fiesta. První kolo je tréninkové a pak již závodí jen s časem. Rekord okruhu je 47,76 sekund.

Na tomto okruhu je možné si pronajmout motokáry a terénní čtyřkolky.

Pro čtyřkolky je zde speciálně upravená trať. Tato trať není závodní, ale o adrenalinové zážitky zde není nouze. S motokárami je možné pořádat vytrvalostní závod (štafetový).